ABB 1700RZ14000A Taylor MOD 30 Controller
Estimated Shipping Size Dimensions: 6.0" X 3.0" X 17.0" (15.2 Cm X 7.6 Cm X 43.2 Cm) Weight: 2 Lbs 3.0 Oz (1.0kg )