ABB 2004AP10140A MODCELL Digital Input Module - Isolated
ABB Kent-Taylor Digital Input Module 2004AP10100A, 2.5 To 28V Dc ABB Kent-Taylor Digital Input Module 2004AP10110A, 4 To 16V Dc ABB Kent-Taylor Digital Input Module 2004AP10120A, 10 To 32V Dc, 12 To 32V Ac ABB Kent-Taylor Digital Input Module 2004AP10130A, 35 To 60V Ac/dc ABB Kent-Taylor Digital Input Module 2004AP10140A, 90 To 140V Ac/dc ABB Kent-Taylor Digital Input Module 2004AP10150A, 180 To 280V Ac/dc